Kalzip

Ohýbání Kalzip

 Unikátní schopnost formování hliníkových profilovaných plechů Kalzip umožňuje kombinovat design a funkčnost s technickou dokonalostí. Rozsah dostupných tvarů – konvexní, konkávní, elipticky nebo hyperbolicky ohýbané – otevírá nepřeberné množství zajímavých možností pro tvorbu ohromujících architektonických návrhů.

Vysoce přesné komponenty Kalzip mohou být vyráběny nejen na nejmodernějších zařízeních v továrně, ale také pomocí mobilních výrobních jednotek – kdekoliv na světě a just-in-time. Četné patenty a užitné vzory jasně odrážejí jedinečné vlastnosti a výsadní technické postavení tohoto systému. Dokonce i netradiční tvary střech lze vyrobit bez omezení. Velký počet mobilních výrobních jednotek, které jsou v provozu po celém světě, zaručuje ekonomické a sofistikované kompletní řešení s minimálními logistickými náklady a bez nutnosti slevit z individuálního a kreativního architektonického řešení. Jedinečné výhody výroby na stavbě jsou jasně patrné, když je nutné vyrobit extrémně dlouhé délky na zastřešení velkých rozponů.

Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy, týkající se možností výroby hliníkových profilovaných plechů Kalzip na stavbě – klikněte zde.