Kalzip

Kalzip výrobky, aplikace a technologie

Kalzip se svým prakticky neomezeným potenciálem návrhu a širokým rozsahem inteligentního příslušenství poskytuje architektům a projektantům konstantní zdroj inspirace pro tvorbu inspirativních budov s krásnou estetikou. V naší technické sekci naleznete podrobné informace a popisy technických vlastností, technologií a aplikací, jakož i všechny specifikace pro tento unikátní stavební materiál.

Kromě informací o různých materiálových vlastnostech, povrchových úpravách a barvách zde také najdete užitečné konstrukční vlastnosti, stavebně fyzikální parametry a detailní rozměry.

Technické výkresy a příklady projektů ilustrují, jak může být systém Kalzip používán s příslušnými komponentami a příslušenstvím např. klipsy na různých střešních skladbách.

Doplňkové systémy pro novostavby nebo stávající budovy jako jsou střešní integrovaná fotovoltaické systémy zkombinovaly volnost při tvoření inspirativních architektonických řešení s ekologickou odpovědností.

Máte-li zájem o další informace o systémech Kalzip nebo máte specifické požadavky, které byste chtěli projednat s námi, klikněte prosím zde.