Kalzip

40 let zkušeností a odborných znalostí s technickou podporou po celém světě

 Úspěšná výroba a montáž našich na míru řešených systémových hliníkových střech a fasád je založena na komplexním poradenství a službách technické podpory. Náš tým odborných poradců vám může poskytnout podporu už od

nejranější fáze projektování u novostaveb i rekonstrukcí např. při výběru ideální a zároveň nejúspornější skladby střechy, která splňuje všechny nezbytné technické požadavky a je kompatibilní s příslušnou nosnou konstrukcí (ocel, dřevo nebo beton). Zkušený tým inženýrů bude zkoumat realizovatelnost i těch nejsložitějších střešních konstrukcí a připraví kompletní specifikaci, a to až do posledního detailu.

Bude nám potěšením připravit pro vás podrobné výkazy a dokumentaci, speciálně pro vaši konkrétní stavbu. Kromě stanovení množství naše služby zahrnují přípravu CAD stavebních výkresů a výpisy příslušenství.  Zajistíme optimalizaci výnosu investovaných finančních prostředků a výpočet optimalizace objektu spolu s nezbytnými statickými výpočty, a to zejména pro střešní integrované fotovoltaické systémy.

Globální přítomnost Kalzip Business Unit spolu s komplexním poradenstvím a službami technické podpory zaručuje přísné dodržování mezinárodních norem a stavebních předpisů. Instruktoři Kalzip, fungující přímo na stavbách, jsou dostupní po celém světě, aby dohlíželi na provádění přesně definovaných standardů kvality v průběhu montáže hliníkových profilovaných plechů Kalzip.

Pro více informací o našem poradenství a technické podpoře nás, prosím, kontaktujte.