Kalzip

Kalzip ohebný hliník – lehký a tvarovatelný pro střechy a stěny

Kalzip ohebný hliníkový plech je stavební produkt, který byl speciálně vyvinut pro střešní krytiny a fasádní obklady s využitím klempířské technologie. Spojuje v sobě do budoucnosti orientovanou kvalitu s tradičním řemeslem.

FalZincohebný hliníkový plech s předzvětralým zinkovým povrchem – kombinuje výhody hliníku s nezaměnitelnou estetikou předzvětralého zinku.

Novinka:

Tmavý Falzincohebný hliníkový plech s tmavým povrchem – má elegantní provedení s břidlicovým vzhledem a přesvědčivý poměr ceny a kvality v tržním prostředí tmavých materiálů.

TitanSilverohebný hliníkový plech s předzvětralým povrchem – má zdrženlivý matný a robustní povrch v elegantním stříbrném odstínu.

 

Řemeslo v souladu s progresivní kvalitou výrobků

Kalzip ohebný hliníkový plech je snadno zpracovatelný a montovatelný pomocí ručních technik. Přesná výroba a tolerance tloušťky umožňují vysoce přesnou tvorbu ohybů pomocí běžných zařízení a strojů používaných v klempířském oboru. Díky možnosti vyhnout se strukturovaným separačním vrstvám jsou střešní skladby s ohebným hliníkovým plechem Kalzip mimořádně úsporným řešením. Dokonce i za nejnepříznivějších podmínek (např. nízká venkovní teplota) optimalizované vlastnosti materiálu zaručují vynikající tvárnost a zpracovatelnost.

 Souhrn výhod: 

  • Maximální ochrana proti korozi díky základnímu hliníkovém materiálu, který odolává mořské vodě
  • Nízká hmotnost
  • Vysoká snadnost montáže pro ruční zpracování
  • Nízká míra eroze vztahující se k povětrnostním vlivům
  • Šetří zdroje
  • Kalzip ohebný hliníkový plech je 100% recyklovatelný