Kalzip

Profily Kalzipimage058

Kalzip střešní a fasádní systémy jsou k dispozici v několika variantách profilů a tvarů, které zaručují nejen spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům, ale také proto, aby bylo možné vytvořit vizuálně ohromující a velmi individuální architektonické návrhy. Profily Kalzip mohou být přizpůsobeny tak,image060 aby vyhověly geometrii či rozměrům jakékoliv budovy.

Nejmodernější profilovací technologie vyrábějí vysoce přesné, vysoce kvalitní profily v různých tvarech a velikostech. Profily Kalzip jsou velmi pevné, což umožňuje délky 100 m a delší v jednom kuse, pokud výroba probíhá přímo na stavbě.

image062
Pro celou výrobní řadu profilů a jejich rozměrů – klikněte zde

Profily Kalzip  jsou vhodné pro větrané a nevětrané střešní skladby a pro všechny tvary a velikosti střech od spádu 1,5 °. Jsou také vhodné pro všechny typy nosných konstrukcí. Bez ohledu na velikost projektu – od menších staveb až po letiště a sportovní areály – Kalzip nabízí kompletní systém včetně všech komponent a příslušenství pro vytvoření perfektního individuálního řešení pro jakýkoliv stavební projekt.

Budete-li potřebovat další informace, prosím, stáhněte si je zde nebo nás kontaktujte.