Kalzip

Tvary profilů Kalzipimage065

Unikátní tvárnost hliníkových profilovaných plechů Kalzip umožňuje design a funkčnost v kombinaci s technickou dokonalostí. Škála dostupných tvarů – rovných, kónických, konvexních nebo ohýbaných – otevírá celou řadu zajímavých příležitostí pro vytvoření ohromujících architektonických návrhů.

Velké množství tvarů a geometrických variant může být vyrobeno pomocí nejmodernějších, počítačem řízených zařízení v továrně ale také na mobilních výrobních jednotkách přímo na stavbě. Velký počet mobilních výrobních jednotek (roll formerů), které jsou v provozu po celém světě, zaručuje ekonomické a sofistikované kompletní řešení s minimálními logistickými náklady, přičemž není nutno slevovat z požadavků na kreativní architektonické řešení. Jedinečné výhody výroby na stavbě jsou jasně patrné, když jsou požadovány extrémně velké délky na překrytí velkých rozpětí.

Schopnost dosáhnout extrémně složitých tvarů a pevných poloměrů a tím transformovat počítačem vytvořené návrhy a konstrukční principy ve skutečnost je nyní možné se zavedením revolučních patentovaných Kalzip XT profilovaných plechů. Tak je možné poprvé poskytovat bezpečnou ochranu proti povětrnostním vlivům pro nové formy architektury – biomorfní obvodové pláště budovy.

Pro více informací o Kalzip XT, prosím klikněte zde.