Kalzip
image036
Střešní skladba Kalzip ProDach

Kalzip ProDach – funkčnost a design

 Kalzip AF profilované plechy bez výztužných žeber byly speciálně vyvinuty pro tvrdé tepelné izolace tak, aby vytvořily diskrétní povrch – ztělesnění jemné elegance v souladu s estetikou tradiční střechy se stojatou drážkou. S „Prodach“ zateplovacím systémem, firma Rockwool nabízí tvrdé, vodu odpuzující, tepelně izolační desky z minerální vlny se speciálním systémem upevnění. Izolační deska je nehořlavá, nabízí velmi efektivní tepelnou izolaci se zvukové absorpčním vlastnostmi, je tvarově stabilní, tlumí vibrace a je paropropustný. Vrchní vrstva dvouvrstvé tepelně izolační desky „Prorock“ extrémně silná a odolná proti mechanickému namáhání. Její schopnosti přenosu vysokého zatížení výrazně přispívají ke statické funkčnosti střechy. Kalzip Prodach je vhodný pro všechny běžné typy nosných konstrukcí z oceli, betonu a dřeva a pro renovaci starých střech.

image038
Klipsy namontovány na kotevních U profilech

 Výhody produktu

  • Paropropustná tepelná izolace.
  • Nízká vlastní hmotnost – tedy velmi vhodné pro rekonstrukci starých střech.
  • Součinitel difuze vodních par odporu μ 1.4.
  • Střešní skladby je možné přesně přizpůsobit požadavkům budovy prostřednictvím izolačních desek o tloušťce do 220 mm. Výpočtová hodnota tepelné vodivosti = 0,040 W / (mK).
  • Vynikající zvukově izolační vlastnosti v důsledku struktury tepelně izolačního materiálu s otevřenými póry. U této střešní skladby lze snadno dosáhnout zvukově izolační hodnoty 38 až 42 dB.

Pro další informace si stáhněte technickou brožuru Kalzip nebo nás kontaktujte