Kalzip

Střešní systémy Kalzip – inovativní produkty a dokonalá systémová řešení

Hliníkové profily se stojatou drážkou Kalzip jsou schopny splnit i ty nejnáročnější konstrukční a architektonické požadavky, což vám umožní vytvořit střechu a fasádu, která úspěšně kombinuje vynikající funkčnost s ohromující estetikou. Potenciál návrhu je prakticky neomezený – od diskrétních po komplikované; kombinuje sofistikovanou eleganci s moderním designem.

Další inteligentní možnosti jako Kalzip SolarSystems nebo Kalzip NatureRoof  perfektně dotvářejí unikátní rozsah Kalzip. Spektakulární estetika je šikovně integrována do současného architektonického designu. A jak by to nestačilo, Kalzip rovněž nabízí významné ekonomické a ekologické výhod. Koncept renovací Kalzip otevírá zcela nový pohled na rekonstrukce stávajících budov.

Kalzip je vysoce sofistikovaný, lehký stavební systém, který je velmi flexibilní a umí se přesně přizpůsobit statickým požadavkům na stavby. I velká rozpětí mohou být bez problémů překlenuta. Ať už si vyberete jakýkoliv produkt nebo systém Kalzip, můžete si být jisti, že dostanete kompletní řešení včetně všech komponent a příslušenství v té nejlepší výrobní kvalitě. Podívejte se sami – určitě vás to zaujme!