Kalzip

 Architekti a projektanti

Individuální poradenství a servisimage096

Obvyklý standard kvality důsledně pokračuje i v poradenství a servisu. Každá stavba má svůj vlastní specifický charakter nebo požadavky, a to zejména v případě větších projektů, které vyžadují pečlivé a důkladné plánování.

Rádi vám poradíme, komplexně a bez závazků, s cílem učinit to nejlepší pro každý stavební projekt, a to jak z pohledu architekta nebo projektanta, tak i z hlediska trvalé udržitelnosti. Budeme jen rádi, když získáme představu o vašem stavebním projektu a když nám v předstihu zašlete váš osobní projekt FC.

Kontaktujte nás, prosím, zde.

Referenceimage097

Nový a inovativní fasádní systém Kalzip FC byl oficiálně představen na německém trhu v roce 2009. Velký počet projektů, které již byly provedeny, dokumentuje úspěšnost toho jedinečného odvětrávaného fasádního systému. Zvláště jednoduchá a úsporná montáž zaujme svou dokonalou technologií pro dokonalé fasády. V naší referenční galerii najdete několik vybraných příkladů úspěšné realizace.

Navštivte referenční galerii Kalzip FC zde.

Povrchové úpravy a barvyimage099

Fasádní systém FC je k dispozici standardně v RAL 9006, 9007, 9010 a 7016. Speciální barvy na dotaz. V rámci dalšího vývoje již existující povrchové úpravy AluPlusPatina s přírodním hliníkovým povrchem, Kalzip nyní nabízí projektantům a architektům nové vybrané zlaté a bronzové barvy.

Nové kovové AluPlusPatina povrchové úpravy jsou k dispozici ve čtyřech odstínech, od světle zlaté (šampaňské), až po tmavě bronz. Pro další informace, prosím, otevřete pdf prospekt Kalzip povrchové úpravy a barvy.

Kalzip povrchové úpravy a barvy

Detaily a speciální řešeníimage100

Rozsáhlá škála CAD výkresů a detailů je k dispozici pro projektování a detailní plánování. Jako příklad uvádíme přehled šesti montážních variant na různé možné nosné konstrukce. Označení odpovídá podobným konstrukčním detailům fasádního systému Kalzip FC, které si můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže.

Detaily jsou pouze příkladem a musejí být přizpůsobeny podmínkám daného projektu. Rádi Vám po předchozí dohodě a specifikaci poskytneme výkresy detailů pro váš projekt.

CAD detaily